Hakkımızda

1974 yılında bir aile şirketi olarak kurulan firmamız bünyesinde halen bir dokuma ve bir boya – apre ünitesi bulunmaktadır. 7.000 m2’si kapalı olmak uzere toplam 17.000 m2 alana kurulu olan tesislerden özellikle boya – apre ünitesindeki makine parkı yüksek teknolojiden oluşmaktadır. Şirketimiz, kaliteye vermiş oldugu önem neticesinde teknolojik yatırımlarına sürekli devam etmektedir. Bu şekilde hem ülkemizin uluslararasi standartları yakalamış olmasına hem de sektörün gelişimine katkıda bulunduğumuza inanmaktayız.

Şirketimizin boya – apre ünitesi her türlü düz boyama ile turn fason boya taleplerine cevap verirken, dokuma ünitesi de her gramajda; polyester, astar, terikoton ve ceplik imalatı yapmaktadır.

Üretimimizin % 50’sini yurtiçi pazarına, diğer % 50’sini ise yurt dışına, özellikle Rusya, Almanya, Avrupa Birliği ülkeleri ve Bağımsız Devletler Toplulugu ülkelerine yapmaktayız.

Şirketimiz Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 1997 verilerine gore Bursa’nın ilk 500 kuruluşu arasında 144. kendi sektörü olan tekstilde ise 61. sırada yer alırken, aynı kaynağın 1998 verilerine göre de ilk 500 arasında 92. kendi sektöründe ise 34.sırada yer almıştır.

Bu veriler ana felsefesi maksimum kalite minimum fiyat olan şirketimizin hedeflerini sürekli yükselttiğini göstermekte olduğu için ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır.

HARİTADAKİ YERİMİZ